східноукраїнський національний університет
імені володимира даля
 
Університет Фотоальбоми Освіта Наука Підрозділи Студентське життя Міжнародне співробітництво Абітурієнту
центр зв'язків із громадськістю
повідомляє
25.09.2014

Інформація щодо роботи СНУ ім.В.Даля

25.09.2014

Звернення Міністра освіти і науки України до керівників, працівників і студентів вищих навчальних закладів України!

25.09.2014

Порядок отримання довідки для студентів Далівського університету

25.09.2014

До уваги тих, хто вступає на перший курс

25.09.2014

До уваги студентів-далівців! Доповнено контактні телефони

24.09.2014

До уваги слухачів Інституту післядипломної освіти і дистанційного навчання СНУ ім.В.Даля

23.09.2014

Наказ ректора "Щодо оптимізації навчального процесу у 2014-2015 н.р"

Центр зв'язків із громадськістю тел.: 41-80-18, 41-30-92
 
20.06.2013
Стартував прийом документів на військову кафедру СНУ ім. В.Даля

Кафедра військової підготовки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля почала прийом документів на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. З 10 червня до 1 вересня хлопці та дівчата, які бажають навчатися на військовій кафедрі, можуть подати до університету необхідні документи. Вже з першого вересня почне роботу відбіркова комісія.

Вступити на військову кафедру можуть студенти денної форми навчання (3-4 курси) будь-яких вузів країни, крім медичних. Також, за програмою підготовки офіцерів запасу можуть навчатися і дівчата. Не мають права вступу ті, хто мав проблеми з законом або негативний результат проходження призовної медичної комісії. Навчання проводиться на контрактній основі. Кафедра здійснює підготовку військових фахівців для Повітряних Сил за п'ятьма спеціальностями і трьома спеціальностями для Сухопутних Військ Збройних Сил України.

Вступ включає в себе п'ять частин: військово-лікарська комісія, психофізіологічний відбір, перевірка рівня фізичної підготовки, середній бал оцінок з іспитів за перший і другий курси, а також іспит з допризовної підготовки. Військово-лікарська комісія проходиться вступниками у військкоматі за місцем військового обліку.

Кафедра військової підготовки Далівського університету створена відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, спільним наказом Міністра оборони України та Міністра освіти і науки України у 2000 році. Головною метою підготовки офіцерів запасу є забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань необхідним резервом офіцерських кадрів, отриманні додаткових знань, умінь і навичок, необхідних для належного виконання військового обов'язку в запасі у мирний час, обов'язків військової служби у воєнний час, а також для майбутньої професійної діяльності.

З усіх питань щодо вступу звертатися за адресою: кв. Молодіжний, 20-а (район Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля), корпус № 9, 2-й поверх, тел.: (0642) 500-580. Час роботи: з 10:00 до 16:00 без перерви.

Правила прийому на кафедру військової підготовки та перелік документів для вступу можна скачати тут: http://www.snu.edu.ua/docs/Pravila_voenka2012.doc.

 


 
     
 
 
Cхідноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля
кв. Молодіжний 20а
91034 м.Луганськ Україна