східноукраїнський національний університет
імені володимира даля
 
Університет Фотоальбоми Освіта Наука Підрозділи Студентське життя Міжнародне співробітництво Абітурієнту
    
 

ШАНОВНІ  ДРУЗІ!

Вітаю Вас на сайті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Тут ви зможете ознайомитися з основними напрямками діяльності нашого закладу - учбовим процесом, науковими досягненнями, життям студентів.

Успіх кожної країни у всі часи залежить від молодого покоління - від тих, кого ми виховуємо сьогодні. Бо саме вони через декілька десятків років визначатимуть концепцію розвитку світу, саме їм проводити реформи та впроваджувати нові технології. І сьогодні від того, як ми прищепимо їм людяність, патріотизм, дамо професійні знання, та, звісно, передамо життєвий досвід, залежатиме майбутнє. Ми, як головний освітній центр Луганщини, розуміємо, що для вирішення цього вища університетська освіта відіграє значущу роль. 

Нещодавно нашому університету виповнилося 90 років - це найстаріший вищий навчальний заклад у Донбасі. В ювілейний 2010 рік наш Далівський університет отримав довгоочікуване визнання науково-педагогічного потенціалу - Постановою Кабінету Міністрів України йому було надано статус дослідницького. Це найвищий статусний рівень для університетів і таких вузів Україні всього чотирнадцять. А якщо говорити про Лівобережжя України або, інакше, Південний Схід України, то такого статусу університетів тут всього п'ять: три в Харкові, один у Дніпропетровську та ще один - це наш, у Луганську.

Сьогодні університет є справжнім освітнім комплексом, до складу якого входять навчальні заклади всіх рівнів акредитації, інтегровані на основі концепції ступеневої освіти за принципами Болонського процесу. СНУ ім. В.Даля - один з небагатьох вузів України, який може пишатися майже повним переліком всіх галузей знань. Період існування найстарішого в Донбасі Далівського університету дозволяє мені з гордістю пишатися якісним професорсько-викладацьким складом, який є найпотужнішим в регіоні. І головне - пишатися результатом нашої праці, нашими видатними вихованцями, яких за всі роки існування вже близько 160 тисяч!

 

Ректор, доктор технічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Олександр Голубенко

 

 

   
 
 
Cхідноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля
проспект Радянський 59-а
93400 м. Сєвєродонецьк Україна