східноукраїнський національний університет
імені володимира даля
 
Університет Фотоальбоми Освіта Наука Підрозділи Студентське життя Міжнародне співробітництво Абітурієнту
    
 

Досягнення та нагороди

На Міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні – 2001» університет нагороджений срібною медаллю.

У цьому ж році на Міжнародному відкритому рейтингу популярності та якості „Золота Фортуна” університет був нагороджений Срібним Дипломом та Стелою Срібної Якості в номінації „Якість третього тисячоліття” як вищий навчальний заклад, що найбільш динамічно розвивається. Трудовий колектив університету одержав Почесну грамоту Кабінету Міністрів України. На Міжнародних виставках „Сучасна освіта в Україні” університет отримав бронзову та срібну медалі. У 2002 році Асоціацією ділових кіл (місто Оксфорд, Великобританія) визнано, що університет працює з європейською якістю.

У 2002 році університет нагороджений Європейською Асамблеєю Бізнесу медаллю і сертифікатом «За досягнення високої якості, що відповідає Європейському стандартові».

У 2003 році на Міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні – 2003» університет одержав бронзову медаль.

На виставці «Сучасна освіта в Україні – 2004» у номінації «Інноваційні педагогічні технології в навчальному процесі» університет нагороджений золотою медаллю.

У 2005 році на Міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні – 2005» університет було нагороджено срібною медаллю в номінації “Створення системи підготовки випускників вищих навчальних закладів до конкурентних умов ринку праці”.

У 2006 році на Міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні – 2006» у номінації “Упровадження нових форм організації навчально-виховного процесу” університет нагороджений срібною медаллю.

У лютому 2007 року на X ювілейній Міжнародній виставці навчальних закладів „Сучасна освіта в Україні - 2007” Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля нагороджено золотою медаллю в номінації „Модернізація вищої освіти в контексті вимог Болонської конвенції”.

У 2008 році університет стає повноправним членом Міжнародної асоціації вищих навчальних закладів (університетів). У Бєлгороді підписана Декларація про вільний доступ до наукових матеріалів і культурної спадщини університетів суміжних регіонів Білорусі, Російської Федерації та України.

На міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні - 2008» університет був нагороджений золотою медаллю у номінації «Інновації у вищій освіті».

Того ж року на IV Міжнародному салоні винаходів і нових технологій «Новий час» (м. Севастополь) виш отримав золоту медаль та диплом у номінації «За підтримку інноваційної діяльності».

У 2009 році на виставці „Сучасна освіта в Україні - 2009” Далівський університет нагороджено Золотою медаллю в номінації „Інтеграція науки і освіти - необхідна умова підвищення якості підготовки фахівців у вищих навчальних закладах”. Ми також отримали Почесне звання „Лідер у створенні сучасних засобів навчання”.

У квітні 2009 року (м.Київ) на Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра» університет одержав Диплом І ступеня «За підготовку нового покоління підручників».

У вересні 2009 року (м.Севастополь) на Міжнародному салоні винаходів та нових технологій «Новий час» Далівський університет отримав Диплом і Золоту медаль «За значний внесок у розвиток дослідницької та інноваційної діяльності в Україні та сприяння росту її авторитета за кордоном». В межах виставки за перемогу в ІV Міжнародному конкурсі молодіжних інновацій і розробок «Новий час» одержано 7 медалей.

За наукові розробки університет одержав Гран-прі Міжнародного Салону «Архімед».

У лютому 2010 року університет здобув перемогу на виставці „Сучасна освіта в Україні – 2010”. Діяльність університету відзначено золотою медаллю у номінації „Упровадження здобутків педагогічної науки в освітню практику” та дипломом за високі творчі досягнення в інноваційному оновленні національної системи освіти. Також Далівський університет був удостоєний Почесного звання „Лідер сучасної освіти” за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність з модернізації освіти в Україні.

У березні 2010 року університет взяв участь та здобув перемогу в Міжнародній виставці „Сучасні навчальні заклади – 2010”, організованій Міністерством освіти і науки України та Національною Академією педагогічних наук України. Університет був удостоєний звання „Лідер вищої освіти України”, нагороджений дипломом „За вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти”, золотою медаллю у номінації „Застосування інноваційних педагогічних технологій при підготовці фахівців у ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації”, вшанований Кришталевою стелою. Особисто Олександр Леонідович Голубенко отримав Почесну грамоту „За творчу організаторську роботу по розвитку сучасної національної системи освіти”.

У березні 2011 року Далівський університет брав участь у міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади - 2011», що проходила у Києві та була організована Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Національною академією педагогічних наук України. Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля був нагороджений золотою медаллю у номінації «Упровадження системи компетенцій - як основи підготовки конкурентноздатних  фахівців у вищій школі» та удостоєний почесної нагороди за високі показники у рейтинговому виставковому конкурсі за напрямком «Наукова діяльність і підготовка науково-педагогічних кадрів».

У березні 2012 року Далівський університет брав участь у третій міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади - 2012». Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля був нагороджений золотою медаллю у номінації «Діяльність вищого навчального закладу по підвищенню якості підготовки фахівців». Університет був нагороджений Дипломом МОНмолодьспорту України та НАПН України за активну роботу з модернізації системи освіти.

 

 
 
   
   
 
 
Cхідноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля
проспект Радянський 59-а
93400 м. Сєвєродонецьк Україна