східноукраїнський національний університет
імені володимира даля
 
Університет Фотоальбоми Освіта Наука Підрозділи Студентське життя Міжнародне співробітництво Абітурієнту
    
 

Газета "Університетський вісник"

Перше друковане видання „Університетського вісника” Луганського машинобудівного інституту датується десятим вересня 1967 року. Трохи менше півстоліття минуло з того часу, й інститут, де розпочала своє існування газета, давно вже класичний університет, який носить почесне ім’я Козака Луганського – Володимира Івановича Даля.

„Університетський вісник” – це газета Далівського університету для студентів, викладачів та співробітників. Ніхто не залишається без уваги. Кожний номер складається з найактуальніших, найцікавіших та найяскравіших рубрик. Щодня ми готуємо інформацію про події університету та міста, знайомимо вас із непересічними особистостями, повідомляємо про важливі дати та намагаємося розрадити віршами, оповіданнями та усмішками від інших далівців.

Адреса сайту газети: http://gazeta.snu.edu.ua/

Саме тут ви знайдете електронну версію друкованої газети „Університетський вісник” Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Адже сьогодні, у час розвитку інноваційних технологій, провідну роль має інформація: її наявність та розповсюдження.

На цьому електронному ресурсі можна ознайомитися не тільки з постійними рубриками газети, а й з іншою цікавою інформацією, яка не увійшла до друкованого видання, але систематично оновлюється.

   
 
 
Cхідноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля
проспект Радянський 59-а
93400 м. Сєвєродонецьк Україна