східноукраїнський національний університет
імені володимира даля
 
Університет Фотоальбоми Освіта Наука Підрозділи Студентське життя Міжнародне співробітництво Абітурієнту
    
 

Кафедра військової підготовки

 Правила прийому на кафедру військової підготовки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля

Увага! У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля здійснює набір студентів єдина в Луганській області кафедра військової підготовки!

Кафедра готує військових фахівців (офіцерів запасу) для Повітряних Сил та Сухопутних військ Збройних Сил України.

Запрошуємо студентів 3-го та 4-го курсів (юнаків та дівчат) усіх вищих навчальних закладів Луганська та області для навчання за програмами офіцерів запасу. Випускники кафедри отримують військову спеціальність та офіцерські звання, що дає додаткові можливості працевлаштування випускників у силових структурах України.

З 1-го червня починається прийом документів від абітурієнтів, які бажають навчатись за програмами офіцерів запасу.

За довідками звертатись до відбіркової комісії за адресою: СНУ ім. В. Даля, 9-й корпус (вул. Ватутіна, 2-й поверх, з 10.00 до 16.00. тел. 50-05-80)

ІСТОРІЯ

Кафедра військової підготовки Східноукраїнського державного університету створена у відповідності з Постановою Кабінету Міністрів України за № 1948 від 28.08.98 р., спільним наказом Міністра оборони України та Міністра освіти і науки України за № 174/177 від 03.06.99 р., наказом Головнокомандувача Військово-Повітряних Сил України за № 160 від 31.08.99 р.

Кафедра військової підготовки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля у відповідності з Постановою Кабінету міністрів України за № 866 від 26.06.02 р., занесена до Переліку вищих навчальних закладів, студенти яких проходять військову підготовку за програмою офіцерів запасу.

Кафедра військової підготовки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (скорочена назва КВП СНУ ім. В.Даля, далі Кафедра) є режимним, статутним військовим навчальним підрозділом Військово-Повітряних Сил Збройних Сил України в системі військової освіти Міністерства оборони України.

Адреса Кафедри: Україна, 91034, м. Луганськ – 34, кв. Молодіжний, 20а, КВП СНУ ім. В.Даля. E-mail: [email protected].

Головною метою Кафедри є: забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань, необхідним резервом офіцерських кадрів, задоволення особистих потреб громадян в отриманні додаткових знань, умінь та навичок, необхідних для належного виконання ними військового обов’язку в запасі у мирний час, обов’язків військової служби у воєнний час, а також для майбутньої професійної діяльності.

 

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Перелік кваліфікацій і спеціальностей, за якими Кафедра здійснює підготовку кадрів, встановлюється Міністром оборони України і підтверджується Міністерством освіти і науки України за результатами акредитації.

Кафедра здійснює підготовку військових фахівців для Повітряних Сил за п’ятьма спеціальностями та трьома спеціальностями для Сухопутних Військ Збройних Сил України.

Відповідно до експертних висновків Державної інспекції навчальних закладів України (акт № 4 від 30.05.2001 р.) на підставі матеріалів атестаційної експертизи військово-облікових спеціальностей кафедри військової підготовки встановлено, що за рівнем підготовки військових фахівців кваліфікаційного рівня - офіцер запасу, станом матеріально-технічного, методичного, інформаційного та кадрового забезпечення навчально-виховного процесу Кафедра відповідає діючим нормативам освітньої діяльності та сучасним вимогам підготовки військових фахівців для Збройних Сил України.

ВИКЛАДАЧІ

Прізвище, ім’я та по батькові Посада, вчений ступінь


Стороженко Ігор Дмитрійович
завідувач кафедри


Коваль Анатолій Олексійович
заступник завідувача кафедри


Голяєв Ігор Євгенович
старший викладач


Григоревський Сергій Валентинович
викладач


Гуртовой Олександр Федорович
старший викладач


Зіятдінов Ісмагіл Ісхакович
доцент


Кузьмін Генадій Вікторович
викладач


Лисиця Володимир Іванович
викладач


Мальоткін Валерій Миколайович
професор


Некрутенко Віктор Вітальович
викладач


Полянський Віктор Гнатович
старший викладач


Попов Віктор Володимирович
викладач


Терьохін Герман Володимирович
старший викладач


Терехов Володимир Миколайович
викладач

НАУКОВА РОБОТА КАФЕДРИ

В рамках планової наукової роботи кафедри військової підготовки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля розроблено та апробовано комплексну інтерактивну тренажну систему підготовки штурманського складу бомбардувальної авіації, офіцерів бойового управління авіацією та групи керівництва польотами.

Автори: Стороженко Ігор Дмитрович, Коваль Анатолій Олексійович, Попов Віктор Володимирович.

Анотація: інтерактивна комплексна тренажна система підготовки авіаційних фахівців являє собою складний тренажний комплекс, призначений для підготовки штурманського складу бомбардувальної авіації (базовий літак Су-24М), керівників зони посадки літальних апаратів та офіцерів бойового управління польотами авіації. Інформаційна модель інтерактивної комплексної тренажної системи забезпечує формування базових знань, умінь та навичок з технології роботи авіаційних фахівців відповідного профілю.

Сфера використання: практична наземна (тренажна) підготовка льотного штурманського складу бомбардувальної авіації до польотів, керівників зони посадки літальних апаратів, офіцерів бойового управління польотами авіації та курсантів відповідного профілю.

Навчальні дисципліни, для яких призначено розробку: технологія роботи штурмана у польоті, технологія роботи керівника зони посадки літальних апаратів та технологія роботи офіцерів бойового управління польотами авіації.

Переваги: інтерактивна комплексна тренажна система підготовки авіаційних фахівців створює модель безперервного, регульованого та керованого потоку аеронавігаційної, радіолокаційної та візуальної інформації в реальному та змінному масштабі часу, аналогічного тому потоку інформації, який створюється пілотажно-навігаційною системою бойового літака у реальному польоті та технічними (наземними) засобами контролю і управління повітряним рухом літальних апаратів. Застосування інтерактивної комплексної тренажної системи значно скорочує терміни та витрати на підготовку фахівців за визначеними напрямами підготовки.

Ключове слово для тематичного покажчика: авіаційні тренажери.

Форма інноваційної розробки: інтерактивна комплексна тренажна система являє собою тренажерний комплекс, який складається із наступних робочих місць:

  • РМ штурмана бомбардувальної авіації (літак СУ-24М);
  • РМ ближньої зони управління польотами авіації;
  • РМ керівника польотів на аеродромі;
  • РМ офіцера бойового управління польотами авіації;
  • РМ підігрування (для робочих місць КЗП, КБЗ, КП та ОБУ);
  • РМ інженера-оператора ІКТС-01

Умови отримання інноваційної розробки: інноваційну розробку можна отримати за домовленістю.

Контактний телефон: (0642)-50-05-80.
E-mail: [email protected]

   
 
 
Cхідноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля
проспект Радянський 59-а
93400 м. Сєвєродонецьк Україна