східноукраїнський національний університет
імені володимира даля
 
Університет Фотоальбоми Освіта Наука Підрозділи Студентське життя Міжнародне співробітництво Абітурієнту
центр зв'язків із громадськістю
повідомляє
18.12.2014

Активисти студентського самоврядування СНУ ім. В.Даля обговорили реалії впровадження Закону України «Про вищу освіту»

16.12.2014

Дорогі далівці! Запрошуємо студентів, викладачів і співробітників до участі в Інтернет-флешмобі «Різдво надії»

14.12.2014

Тиждень права у СНУ ім. В.Даля закінчився науковою дискусією молодих вчених

08.12.2014

У СНУ ім. В.Даля провідні фахівці визначили шляхи модернізації бюджетно-податкової політики України

02.12.2014

Два студенти-далівці з території проведення АТО навчатимуться у Польші за програмою «Польський Еразмус для України»

01.12.2014

У СНУ ім. В.Даля стартує тиждень права

25.11.2014

У Далівському університеті обговорять питання модернізації політичної системи

17.11.2014

Привітання ректора СНУ ім.В.Даля Олександра Голубенка

Центр зв'язків із громадськістю
 
02.12.2014
Два студенти-далівці з території проведення АТО навчатимуться у Польші за програмою «Польський Еразмус для України»

Студенти п'ятого курсу кафедри теорії і практики перекладу германських і романських мов Євгенія Кандиба та Павло Чераньов виграли стипендію нової програми „Польський Еразмус для України" на річний освітній курс у Польщі.

Далівці вже розпочали навчання у Варшавському державному університеті на факультеті міжнародних відносин за спеціальністю «Європеїстика». Тривалість курсу два семестри. На першому семестрі вони отримають знання з польскої мови, а на другому вже почнуться повноцінні заняття за обраною спеціальністю.

«Ще здавна мене цікавить Польща, - говорить Євгенія Кандиба. - Вважаю, що Україна та Польща - дві країни, котрі схожі одна на одну культурою, чарівною природою, красою, мовою та вольовим народом. У моїй душі запалало бажання розвинути гарні та дружні відносини між Україною та Польщею. Після навчання у Варшавському державному університеті я можу здійснити свою мрію - внести вклад у міжнародні відносини між Україною та Республікою Польща».

Спеціальна програма «Польський Еразмус для України» запроваджена урядом Республіки Польща завдяки зустрічі міністра освіти і науки України Сергія Квіта та міністра науки і вищої освіти Республіки Польща Лени Колярської-Бобінської.

Польський уряд виділив 550 стипендій для українських студентів і аспірантів. Зокрема, 100 з них вже отримали у першому турі вихідці з Донецької та Луганської областей, які закінчили другий курс бакалаврату. Нова стипендіальна програма побудована майже таким самим чином як і Еразмус Мундус «HERMES» та Еразмус+, які дозволяють проходити частину навчального процесу в одній з країн ЄС. Стипендія розповсюджується на пріоритетні напрямки - такі як управління, европеїстика, економіка, адміністрація також технічні напрямки.

Слід зазначити, що СНУ ім. В.Даля став первшим ВНЗ у Луганській області, який є повноправним партнером проекту Еразмус Мундус. А студенти кафедри теорії і практики перекладу германських та романських мов беруть активну участь у міжнародних програмах, спрямованих на посилення взаємодії України та Європи.

 
     
 
 
Cхідноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля
проспект Радянський 59-а
93400 м. Сєвєродонецьк Україна