східноукраїнський національний університет
імені володимира даля
 
Університет Фотоальбоми Освіта Наука Підрозділи Студентське життя Міжнародне співробітництво Абітурієнту
центр зв'язків із громадськістю
повідомляє
05.04.2015

Далівці – найсильніші пауерліфтери України

03.04.2015

Оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу перекладу

03.04.2015

У СНУ ім. В. Даля підбили підсумки конкурсу есе для майбутніх менеджерів

03.04.2015

Представники СНУ ім. В.Даля взяли участь у засіданні Комітету ВР України

02.04.2015

СНУ ім. В.Даля продовжує співпрацю з Delcam

31.03.2015

Оголошено переможців конкурсу творчих робіт до ювілею СНУ ім. В.Даля

28.03.2015

СНУ ім. В.Даля відзначив 95 річницю з дня створення

27.03.2015

Політологи СНУ ім. В.Даля здобули перемогу у Всеукраїнському науковому конкурсі

Центр зв'язків із громадськістю
 
31.12.2014
У СНУ ім. В. Даля визначили переможців флешмобу «Різдво надії»

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля завершився  загальноуніверситетський Інтернет-флешмоб «Різдво надії». За результатами конкурсу переможцями стали автори 15 найкращих робіт.

Інтернет-флешмоб «Різдво надій» проводився у Далівському університеті вперше. Його організаторами виступили ректорат, профкоми, Координаційна рада студентського самоуправління та відділ організації виховної роботи університету. Основною метою флешмобу було згуртування великої Далівської родини в цей складний час, який переживає наш знаний коллектив, надання можливості кожному поздоровити викладачів і студентів, та відчути увагу друзів.

Для участі в Інтернет-флешмобі всі бажаючі у період з 20 по 30 грудня розміщали  в Офіційній спільноті СНУ ім. В. Даля в соціальній мережі «Вконтактє» (http://vk.com/public46237547) новорічні та різдвяні листівки, відео- або фото-привітання для студентів та викладачів вишу. Авторами робіт виступали як окремі студенти, так і творчі колективи. Усього на конкурс було подано майже 90 оригінальних привітань.

Найбільш активну участь у флешмобі взяли представники Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій, Інституту юриспруденції та міжнародного права, Інституту філософії і психології, Інституту транспорту і логістики. За результатами конкурсу журі обрало 15 найкращих робіт. Переможцями стали далівці Анастасія Правдіна, Ольга Чувачалова, Анатолій Преснухов, Ганна Головіна, Ная Сергєєва, заступник директора  Інституту юриспруденції та міжнародного права Юлія Івчук, доцент кафедри політології та міжнародних відносин Ганна Агафонова, студенти 5 курсу  кафедри інформатики та соціальної інформатики, студентська рада Інституту юриспруденції та міжнародного права, а також  творчі колективи груп СТ-321, ФЛ-132, ФЛ-141м, ФЛ-141, кафедри політології та міжнародних відносин, Інституту транспорту та логістики.

З роботами переможців можна ознайомитися в Офіційній спільноті СНУ ім. В. Даля в соціальній мережі «Вконтактє» (https://vk.com/public46237547).

 

 

 


 

 
     
 
 
Cхідноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля
проспект Радянський 59-а
93400 м. Сєвєродонецьк Україна